پیوندها


حوزه علمیه استان, تهذیب    شماره خبر: ٤١٥١٢٩     ٠٨:٣٨ - يکشنبه ١٣ مهر ١٣٩٩ نسخه چاپي  ارسال به دوست


معاون تهذیب حوزه علمیه استان خبر داد:

آغاز ثبت نام طرح شهید مطهری ویژه طلاب در فضای مجازی از ۱۰ مهر  


معاون تهذیب حوزه علمیه استان از آغاز ثبت نام طرح شهید مطهری مدارس علمیه در فضای مجازی از ۱۰ مهر ماه خبر داد و گفت: این ثبت نام تا ۲۵ مهر ادامه خواهد داشت.

به گزارش حوزه گلستان، حجت الاسلام مهدی فندرسکی با اشاره به برگزاری و ثبت نام طرح مطالعاتی شهید مطهری در فضای مجازی گفت: هر ساله این طرح در مدارس علمیه به صورت حضوری برگزار می شد و از جمله طرح های موفق معاونت تهذیب هم بوده چرا که تنها در سال گذشته۲ هزار طلبه از این طرح استقبال کرده بودند.

وی با بیان این که اما شرایط فعلی کشور موجب شده تا این طرح در فضای مجازی برگزار شود، افزود: طلاب علاقه مند می توانند برای شرکت در این طرح از ۱۰ تا ۲۵ مهر با مراجعه به سامانه پیشخوان حوزه به نشانیLogin.ismc.ir  اقدام به ثبت نام کنند.

حجت الاسلام مهدی فندرسکی با بیان این که طرح مطالعه آثار شهید مطهری ۳ ساله می باشد، اظهار داشت: مهمترین هدف از برگزاری این طرح آشنایی طلاب با اندیشه، منظومه فکری و نظام معرفتی استاد شهید مطهری نسبت به مسائل سیاسی، اجتماعی و فرهنگی است تا از این طریق بهتر بتوانند با اتفاقات و حوادث برخورد کنند.

معاون تهذیب حوزه علمیه استان ادامه داد: اجرای این طرح در سال تحصیلی جاری متفاوت با سال های قبل می باشد، چرا که ثبت نام و آزمون آن به صورت متمرکز انجام می شود.

وی بیان داشت: بعد از پایان طرح آزمون ها نیز به صورت مجازی برگزار می شود.

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اطلاعیه ها

لینک پذیرش حوزه های علمیه

کلیه حقوق برای پايگاه اطلاع رساني حوزه علميه استان گلستان محفوظ می‌باشد.
گرگان، کوی افسران، انتهای افسران چهارم، مدیریت حوزه علمیه استان گلستان
کدپستی: 17891 - 49198                Howzeh.g@Gmail.com