پیوندهااخبار مدارس علمیه استان, اخبار شورا    شماره خبر: ٣٠٥١٣٦     ٠٨:٠٢ - چهارشنبه ١٧ آبان ١٣٩١ نسخه چاپي  ارسال به دوست


امام جمعه مینودشت:

دنیاطلبی آفت بزرگی برای طلاب است 


مسئول مدرسه علمیه امام صادق(ع) مینودشت، دنیا طلبی را آفت بسیار بزرگی برای طلاب دانست و تأکید کرد که باید از آن دوری جست.

حجت الاسلام والمسلمین سید حسین حسینی در جلسه مدیران مدارس علمیه که در مدرسه علمیه امام صادق(ع) مینودشت برگزار شد، ضمن تقدیر و تشکر از مدیران، اظهارداشت: مدیرن مدارس علمیه مسئولیت بسیار سختی را داشته و زحمات بسیاری را متقبل خواهند شد که جای تقدیر و تشکر از شما عزیزان دارد.

وی ادامه داد: خداوند متعال کار بسیار بزرگی که همان پرورش طلاب می باشد، بر دوش شما نهاده و به شما اعطا کرده است که باید قدر آن را دانسته و محکم و پرقدرت آن را انجام دهید.

امام جمعه مینودشت، در ادامه همچنین از مدیر حوزه علمیه استان گلستان نیز تشکر کرد و ابراز داشت: از زحمات حجت الاسلام والمسلمین ملکی نیز باید تشکر ویژه کرد؛ چراکه در طول این مدت زحمات بسیاری را کشیده و حوزه علمیه استان پیشرفت خوبی داشته است.

عضو شورای حوزه علمیه استان گلستان، با تأکید بر اینکه طلاب باید بذاته حس زهد را به همراه داشته باشند، گفت: طلاب باید از ابتدای طلبگی زهد را در خود قوی نموده و مدیران مدارس علمیه در این مسائل نقش بسیار اساسی دارند؛ چراکه اگر یک طلبه از اول این مسائل را در خود تقویت کند، در ادامه راه نیز می تواند آن را حفظ نموده و آن را در خود پرورش دهد.

مسئول مدرسه علمیه امام صادق(ع) مینودشت، دنیا طلبی را آفت بسیار بزرگی برای طلاب دانست و تأکید کرد که باید از آن دوری جست.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی، در پایان تذکر و راهنمایی را بسیار ضروری برای طلاب دانست و تصریح کرد: مدیران مدارس علمیه نقش مؤثری در تربیت طلاب دارند و همواره باید با تذکر و راهنمایی آنان را کمک و یاری رسانند.

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
کلیه حقوق برای پايگاه اطلاع رساني حوزه علميه استان گلستان محفوظ می‌باشد.
گرگان، کوی افسران، ابتدای افسران چهار، مدیریت حوزه علمیه استان گلستان
کدپستی: 53861 - 49199                Howzeh.g@Gmail.com