پیوندهااخبار شورا    شماره خبر: ٣٠٥٤٨٢     ١٣:٥١ - شنبه ٢٠ آبان ١٣٩١ نسخه چاپي  ارسال به دوست


نماینده گلستان در مجلس خبرگان:

ولایت، ضامن اجرای احکام قرآن و اسلام است 


عضو شورای حوزه علمیه استان گلستان گفت: ولایت، ضامن اجرای احکام قرآن و اسلام است و تضمین کننده عملی شدن دین در تمام شئون انسانی می باشد.

آیت الله سیدعبدالهادی حسینی شاهرودی روز گذشته در دیدار با آیت الله محسن اراکی دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب کشور افزود: دین ضامن اجرا لازم دارد که باید بر تمام علوم و معارف دینی مسلط باشد،ُ دین در درجه اول درخود او منعکس شده باشد و چنین کسی پس از پیامبر (ص) جز علی (ع) نمی تواند باشد.

عضو شورای حوزه علمیه استان گلستان تصریح کرد: در جایی که قرآن حکم می کند و انسانی را برای ولایت بر می گزیند، جای سخن یا استدلال برای دیگران نیست.

نماینده گلستان در مجلس خبرگان اظهار داشت: ما بر این باوریم که اگر جهان بخواهد روی سعادت را به خود ببیند، باید فقط به در خانه علی برود و در برابر این دریای بیکران علم و فضیلت و کمال زانو بزند تا به سعادت دست یابد و جز این راهی برای خوشبختی نیست.

همچنین آیت الله محسن اراکی درسفر به استان گلستان و به اتفاق مدیر کل تبلیغات اسلامی این استان با حاج آخوند نظری مدیر حوزه علمیه اهل سنت قره بلاغ دیدار و گفت و گو کرد.

دبیر کل مجمع جهانی تقریب کشور در این دیدار ضمن تبریک عید غدیر در سخنانی گفت: دشمنان با اهانت به پیامبر گرامی اسلام (ص) و قرآن کریم سعی دارند این دو عامل وحدت مسلمانان را تضعیف کنند ولی ما باید با هوشیاری توطئه آنها را ناکام بگذاریم و وحدتی را که در سایه انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) بدست آمده است حفظ کرده و آن را تقویت کنیم.

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
کلیه حقوق برای پايگاه اطلاع رساني حوزه علميه استان گلستان محفوظ می‌باشد.
گرگان، کوی افسران، ابتدای افسران چهار، مدیریت حوزه علمیه استان گلستان
کدپستی: 53861 - 49199                Howzeh.g@Gmail.com