پیوندهااخبار مدیریت استان, اخبار شورا    شماره خبر: ٣٠٥٥٦٦     ٠٧:٢٠ - دوشنبه ٢٢ آبان ١٣٩١ نسخه چاپي  ارسال به دوست


امام جمعه کردکوی عضو شورای حوزه علمیه استان شد 


حجت الاسلام والمسلمین شاعری امام جمعه شهرستان کردکوی به عنوان یکی از اعضای شورای حوزه علمیه استان گلستان منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه استان گلستان، حجت الاسلام والمسلمین موسی شاعری امام جمعه شهرستان کردکوی و مسئول مدرسه علمیه رضویه این شهرستان با حکم مدیر حوزه های علمیه کشور آیت الله حسینی بوشهری به عنوان یکی از اعضای شورای حوزه علمیه استان گلستان منصوب شد.

بر اساس این گزارش قابل ذکر است؛ در جلسه شورای حوزه علمیه استان که با حضور حجت الاسلام والملسمین فرحانی معاون امور حوزه های علمیه انجام شده بود، به اتفاق آراء حجت الاسلام والمسلمین شاعری انتخاب و با حکم مدیر حوزه های علمیه کشور به عنوان عضو این شورا منصوب گردید.

همچنین پیش از امام جمعه کردکوی، حجت الاسلام والمسلمین مرتضوی امام جمعه پیشین بندرگز در این سمت فعالیت می کرد که پس از انتقال وی به عنوان امام جمعه شهرستان رامسر، این تغییر صورت پذیرفت.

شایان ذکر است؛ همچنین حجت الاسلام والمسلمین مرتضوی به عنوان دبیر شواری حوزه علمیه استان بوده که پس از این جابجایی حجت الاسلام والمسلمین حسینیان به عنوان دبیر این شورا انتخاب شد.

این گزارش می افزاید، آیات نورمفیدی، میبدی و شاهرودی و همچنین حجج اسلام والمسلمین حسینی، حسینیان، شاعری و ملکی هم اکنون عضو شورای حوزه علمیه استان هستند.

 

 

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
کلیه حقوق برای پايگاه اطلاع رساني حوزه علميه استان گلستان محفوظ می‌باشد.
گرگان، کوی افسران، ابتدای افسران چهار، مدیریت حوزه علمیه استان گلستان
کدپستی: 53861 - 49199                Howzeh.g@Gmail.com