پیوندهااخبار شورا    شماره خبر: ٣١٦٢٤٥     ٠٨:٢٠ - يکشنبه ١٨ فروردين ١٣٩٢ نسخه چاپي  ارسال به دوست


نماینده ولی فقیه در گلستان:

تمام امکانات باید به سمت مسائل اقتصادی هدایت شود 


نماینده ولی فقیه در استان گلستان گفت: برای خلق حماسه اقتصادی باید همه توجهات و امکانات به سمت مسائل اقتصادی، اما نه یک اقتصاد بی‎دردسر، راحت و آسان، هدایت و معطوف شود.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه استان گلستان به نقل از فارس، آیتالله سیدکاظم نورمفیدی روز گذشته در نخستین جلسه شورای اداری استان ضمن تبریک سال «حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی» اظهار داشت: حماسه کار بدیعی است که دارای آثار بدیع باشد همچنانکه انقلاب و قیام مردم ایران یک حماسه بوده است.

 

ایشان در خصوص نامگذاری سال جدید گفت: انتخاب نامها در ابتدای هر سال، چند سالی است که کاملا حساب شده از سوی رهبر معظم انقلاب نامگذاری میشود که بر اساس نیازها، ضرورتها و اقتضائات کلی مملکت است و تکرار این مسئله در طول سالها یک ذهنیت اجتماعی و انتظار عمومی به وجود میآورد.

 

*جای برنامه کلاننگر برای دستیابی به حماسه اقتصادی خالی است

 

 نماینده ولی فقیه در گلستان ادامه داد: اینکه در ابتدای سال جدید همگان منتظر هستند تا ببینند سال نو با چه نامی خواهد بود بسیار مبارک است چرا که مردم پیگیر مطالبه مقام معظم رهبری میشوند و در این راستا مسئولان مجاب شده تا شعار سال را عملیاتی کنند.

 

آیت الله نورمفیدی با بیان اینکه تاکید رهبر معظم انقلاب بر مسائل اقتصادی نشان از اهمیت موضوع در شرایط فعلی کشور دارد، متذکر شد: نامگذاری سالهای اخیر با عناوینی چون الگوی مصرف، جهاد اقتصادی، تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی و نیز «حماسه سیاسی و اقتصادی» نشان میدهد که مسئله اقتصاد در اولویت کشور قرار دارد.

 

رییس شورای حوزه علمیه استان گلستان عنوان کرد: برای اینکه به حماسه اقتصادی دست پیدا کنیم جای چند چیز از جمله داشتن برنامه کلاننگر، همه جانبه و منسجمالاجزا خالی است.

 

*حضور گسترده مردم در انتخابات همانند یک سلاح برنده است

 

 نماینده ولی فقیه در گلستان بیان داشت: قطع وابستگی به خارج در حد امکان، نگاه به توانمندیهای داخلی، قطع وابستگی به نفت، تکیه بر نیروی انسانی، توجه به تولید با تکیه بر نصرت الهی برای رشد، نجات و خدمت به کشور از مسائل بسیار مهم است.

 

آیت الله نورمفیدی متذکر شد: اگر بخواهیم در مسائل اقتصادی حماسه بیافرینیم نباید مشکلات ما را از پای درآورد.

 

مسئول مدرسه علمیه امام خمینی(ره) گرگان برخورداری از یک اقتصاد با بنیان قوی، برنامه حساب شده و معاد اندیشانه را ضرورت جامعه خواند و اذعان داشت: همه باید تلاش کنیم تا تولید در کشور رونق پیدا کند.

 

ایشان در پایان با تاکید بر اینکه حضور گسترده مردم در انتخابات همانند یک سلاح برنده است متذکر شد: انتخاب اصلح باید اولویت همگان باشد و این تفکر به جامعه القا شود که انتخاب اصلح را مورد توجه قرار دهند.

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
کلیه حقوق برای پايگاه اطلاع رساني حوزه علميه استان گلستان محفوظ می‌باشد.
گرگان، کوی افسران، ابتدای افسران چهار، مدیریت حوزه علمیه استان گلستان
کدپستی: 53861 - 49199                Howzeh.g@Gmail.com