پیوندهاحوزه علمیه استان, اخبار مدیریت استان, امور طلاب    شماره خبر: ٣٤٧٤٢٢     ١٢:٠٩ - دوشنبه ١٣ مرداد ١٣٩٣ نسخه چاپي  ارسال به دوست


معاون امور طلاب و دانش‌آموختگان حوزه علمیه استان خبر داد:

برپایی کاروان‌های راهیان نور 


معاون امور طلاب و دانش‌آموختگان حوزه علمیه استان با اشاره به برپایی کاروان‌های راهیان نور جهت اعزام به مناطق غرب و شمال غرب کشور گفت: ثبت نام جهت شرکت در این اردو مخصوص طلاب و روحانیون است و از 5 مرداد آغاز و تا 15 مرداد ادامه دارد.

حجت الاسلام عباسعلی رضایی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه برنامه راهیان نور باید در تمام ایام سال پیگیری شود، گفت: ستاد کاروان راهیان نور حوزه‌های علمیه نیز برای نخستین بار با شعار «لبیک یا رسول الله» اقدام به اعزام کاروان‌های حوزویان و خانواده‌های آن‌ها به مناطق عملیاتی غرب و شمال غرب می‌کند.
وی با بیان اینکه اعزام کاروان های راهیان نور حوزه های علمیه به مناطق عملیاتی غرب و شمال غرب کشور از تاریخ 20 تا 31 مردادماه است، تصریح کرد: علاقه مندان جهت شرکت در این اردو می‌توانند با مراجعه به معاونت امور طلاب و دانش‌آموختگان حوزه علمیه استان گلستان ثبت نام خود را انجام دهند.
مسئول ستاد راهیان نور حوزه علمیه استان افزود: هزینه ثبت نام از طلاب و خانواده‌های آن‌ها برای بازدید از مناطق عملیاتی کشور سی هزار تومان می‌باشد که تا 48 ساعت نیز قابل عودت است.  
حجت الاسلام عباسعلی رضایی با اشاره به این که کاروان‌های ستاد راهیان نور به مدت سه روز از مناطق عملیاتی غرب و شمال غرب کشور بازدید به عمل می‌آورند، تصریح کرد: مراسم افتتاحیه در سنندج و در باشگاه افسران و تپه الله اکبر آغاز می‌شود و همچنین در روز نخست از منطقه عملیاتی والفجر9 در مریوان بازدید صورت می‌گیرد.
وی تصریح کرد: در ادامه از مناطق بانه، باشماق، بوالحسن، دارساوین، سردشت و حاج عمران بازدید صورت می‌گیرد و مراسم اختتامیه نیز در محل شهادت سردار شهید حجت الاسلام والمسلمین مصطفی ردانی‌پور برگزار می‌شود.
معاون امور طلاب و دانش‌آموختگان حوزه علمیه استان در پایان با اشاره به اهداف اعزام کاروان های طلاب و روحانیون به مناطق عملیاتی غرب و شمال غرب کشور، گفت: تبیین افکار، آرمان ها و سیره بزرگان و شهدا، تبلیغ نمادهای دفاع مقدس، ترویج سبک زندگی شهیدان و تبیین ایثارگری های طلاب و فضلا و شهدایی که در این مسیر جان خود را فدا کردند، از مهم ترین اهداف اعزام کاروان های طلاب و روحانیون به مناطق علمیاتی غرب و شمال غرب کشور است.

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
کلیه حقوق برای پايگاه اطلاع رساني حوزه علميه استان گلستان محفوظ می‌باشد.
گرگان، کوی افسران، ابتدای افسران چهار، مدیریت حوزه علمیه استان گلستان
کدپستی: 53861 - 49199                Howzeh.g@Gmail.com