پیوندهاحوزه علمیه استان, آموزش و امور واحدهای آموزشی    شماره خبر: ٣٨٣١١٢     ١٥:٠١ - شنبه ٢٠ شهريور ١٣٩٥ نسخه چاپي  ارسال به دوست


معاون آموزش حوزه علمیه استان خبر داد:

حضور ممتحنین امتحانات شفاهی در استان گلستان 


معاون آموزش حوزه علمیه استان از حضور ممتحنین امتحانات شفاهی در استان گلستان خبر داد.

به گزارش حوزه گلستان حجت الاسلام مراد پارسایی گفت: ممتحنین امتحانات شفاهی پس از ورود به استان گلستان ابتدا با مدیر حوزه علمیه استان و سپس با رئیس شورای حوزه استان گلستان دیدار و گفت و گو کردند.


دیدار با مدیر حوزه علمیه استان گلستان
معاون آموزش حوزه علمیه استان گفت: ممتحنین امتحانات شفاهی ابتدا با مدیر حوزه علمیه استان دیدار و گفت و گو کردند.
وی در ادامه افزود: در این دیدار مدیر حوزه علمیه استان حجت الاسلام والمسلمین ملکی ضمن خیر مقدم به اساتید، از ارزیابی علمی طلاب توسط ممتحنین استقبال کرد.


دیدار با ریاست شورای حوزه علمیه استان گلستان
حجت الاسلام مراد پارسایی ادامه داد: هیات اعزامی پس از دیدار با مدیر حوزه علمیه استان به دیدار حضرت آیت الله نورمفیدی ریاست شورای حوزه علمیه استان رفتند.
وی در ادامه افزود: در ابتدای این دیدار مدیر حوزه علمیه استان به ارائه گزارشی از روند برگزاری این امتحانات پرداخت و سپس هر یک از اساتید پیرامون وضعیت علمی طلاب توضیحاتی را ارائه دادند.
حجت الاسلام مراد پارسایی خاطر نشان کرد: حضرت آیت الله نورمفیدی در ادامه بر جدیت و اهتمام بیشتر اساتید در برگزاری آزمون تاکید کرد.


برگزاری آزمون شفاهی
معاون آموزش حوزه علمیه استان گفت: آزمون شفاهی طلاب در سه مقطع یک، دو و سه در دو منطقه شرق و مرکز استان با شرکت 300 طلبه طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه (17 و 18 شهریور) برگزار شد.
حجت الاسلام مراد پارسایی در ادامه هدف از برگزاری این آزمون را ارزیابی علمی طلاب اعلام داشت و افزود: همچنین روز جمعه 19 شهریور ماه از 60 نفر از اساتید، جهت ارتقاء سطح تدریس در سه مقطع یک، دو و سه آزمون به عمل آمد.

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
کلیه حقوق برای پايگاه اطلاع رساني حوزه علميه استان گلستان محفوظ می‌باشد.
گرگان، کوی افسران، ابتدای افسران چهار، مدیریت حوزه علمیه استان گلستان
کدپستی: 53861 - 49199                Howzeh.g@Gmail.com