پیوندهاحوزه علمیه استان, آموزش و امور واحدهای آموزشی    شماره خبر: ٣٨٦٥٥٢     ١٠:٢٣ - چهارشنبه ٢٤ آذر ١٣٩٥ نسخه چاپي  ارسال به دوست


معاون آموزش حوزه علمیه استان گلستان ابلاغ کرد:

دستورالعمل اجرایی امتحانات غیرحضوری سال تحصیلی 96-95 


معاون آموزش حوزه علمیه استان گلستان دستورالعمل اجرایی امتحانات غیرحضوری سال تحصیلی 96-95 ارسالی از ستاد را ابلاغ کرد.

به گزارش حوزه گلستان، حجت الاسلام مراد پارسایی گفت: انتخاب درس از تاریخ 95/9/23 لغایت 95/10/13 به مدت 20روز برای مدارس غیرحضوری فعال خواهد بود.

وی افزود: رعایت سقف انتخاب درس به مقدار حداقل 260 و حداکثر 360ساعت الزامیست.

معاون آموزش حوزه علمیه استان گلستان زمان برگزاری امتحانات را از 16 اسفندماه سال جاری لغایت 20 اسفندماه مطابق برنامه امتحانات اعلام کرد و گفت: شرکت در امتحانات طبق دروس انتخاب شده برای طلبه الزامیست و در صورت شرکت در امتحان بدون انتخاب درس طبق ضوابط، اقدامی نسبت به تصحیح اوراق امتحانی ایشان صورت نمی گیرد.

حجت الاسلام مراد پارسایی خاطر نشان کرد: حداقل نمره قبولی در تمامی امتحانات غیر حضوری 12 می باشد و امکان استفاده از تک ماده وجود ندارد.

وی درباره ثبت انتقالات از حضوری به غیرحضوری گفت: باتوجه به اینکه ثبت نام طلاب در غیرحضوری غالباً با تغییر دوره از حضوری به غیر حضوری به همراه انتقال از مدرسه ای به مدرسه دیگر می باشد، لذا این ثبت نام از طریق سامانه انتقالات صورت می پذیرد.

معاون آموزش حوزه علمیه استان گلستان ادامه داد: صرف ثبت درخواست انتقال به معنای نهایی شدن ثبت نام در دوره غیرحضوری نبوده و لازم است کل مراحل تا نهایی شدن ثبت نام و انتقال از طریق سامانه مذکور کامل گردد.

* برنامه امتحانات نیم سال اول غیر حضوری (اسفند 95)

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
کلیه حقوق برای پايگاه اطلاع رساني حوزه علميه استان گلستان محفوظ می‌باشد.
گرگان، کوی افسران، ابتدای افسران چهار، مدیریت حوزه علمیه استان گلستان
کدپستی: 53861 - 49199                Howzeh.g@Gmail.com