پیوندهاحوزه علمیه استان, اخبار مدیریت استان    شماره خبر: ٤٠٦٩٢٨     ٠٨:٥٤ - دوشنبه ١٦ ارديبهشت ١٣٩٨ نسخه چاپي  ارسال به دوست


مدیر حوزه های علمیه در پیامی به پاس خدمات به سیل زدگان:

از خلق حماسه در سیل اخیر صمیمانه تشکر می کنم 


آیت الله اعرافی درپیامی تصریح کرد: وظیفه می دانم از یکایک هموطنان عزیز و نهادها و دستگاه های مسئول و جوانان پرشور و بویژه علما و روحانیان گرانقدر واستادان و طلاب ارجمند و گروه های تبلیغی و جهادی حوزوی و مدیران گرامی نهادهای حوزوی و مدیران محترم حوزه های استانی و مدارس و مراکز حوزوی و ستادهای مرکزی و استانی حوادث غیر مترقبه حوزه های علمیه صمیمانه و فروتنانه بدلیل خلق حماسه یاری رسانی به هموطنان عزیز سیل زده تقدیر و تشکر نمایم .

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه»، آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه در پیامی از همه کسانی که با کمک های خود در حادثه سیل خلق حماسه کردند صمیمانه تقدیر و تشکر کرده و در ادامه ۵ توصیه به مبلغان و مسئولان در این زمینه کرده است که متن آن به این شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

اکنون که از حادثه ناگوار سیل گذر کردیم وظیفه می دانم از یکایک هموطنان عزیز و نهادها و دستگاههای مسئول و جوانان پرشور و بویژه علما و روحانیان گرانقدر و استادان و طلاب ارجمند و گروه های تبلیغی و جهادی حوزوی و مدیران گرامی نهادهای حوزوی و مدیران محترم حوزه های  استانی و مدارس و مراکز حوزوی و ستادهای مرکزی و استانی حوادث غیر مترقبه حوزه های علمیه صمیمانه و فروتنانه بدلیل خلق حماسه یاری رسانی به هموطنان عزیز سیل زده تقدیر و تشکر نمایم.

بیاری خداوند متعال این حادثه  زمینه ای برای تجلی همبستگی ملی و ایمانی و انقلابی شد ودر این میان روحانیت و حوزه های علمیه جلوه ای ماندگار از خدمت به ملت رقم زدند و حضور بیش از ده هزار نفر از طلاب و اساتید و روحانیون نشانی از این پیوند استوار روحانیت و ملت بود.

اینک  در آستانه ماه شریف رمضان نکاتی را یادآور می شوم :

۱ . باتوجه به دامنه و ابعاد گسترده زیان ها و رنج های هموطنان عزیز سیل زده جریان مردمی و صمیمی امداد و کمک ها باید استمرار یابد و روحانیون گرانقدر و حوزه های علمیه باید در ماه مبارک رمضان آن را تبلیغ و ترویج نمایند .

۲ . استمرار  حضور خالصانه روحانیت ارجمند و نهادهای حوزه ای و فرهنگی و تبلیغی و گروه های تبلیغی و جهادی حوزوی در کنار مردم عزیز  استان های سیل زده بویژه خوزستان قهرمان  با هماهنگی های لازم بمنظور امداد و کمک های فرهنگی باید برنامه ریزی و در طول ماه مبارک و تابستان تداوم  یابد.

۳ .  ستادهای مرکزی و استانی حوادث غیر مترقبه حوزه های علمیه  بویژه در استان های سیل زده باید در ماه مبارک رمضان و پس از آن به نقش هماهنگ سازی و برنامه ریزی خود استمرار بخشند و استان های معین نیز به مساعدت خود ادامه دهند.

۴ . مدیران ارجمند حوزه و مدارس و مراکز حوزوی برای پیشرفت علمی و تحصیلی و تهذیبی طلاب و فضلای گرامی و جبران تعطیلات بخاطر امداد سیل زدگان برنامه ریزی نمایند .

۵  . ضمن تقدیر و سپاس از همه مسوولان و دستگاه ها و نهادها، از مسوولان ودولت  محترم انتظار می رود  در رسیدگی به مشکلات مردم عزیز و هم وطنان آسیب دیده و بازسازی روستاها و شهرهای خسارت دیده بویژه خوزستان قهرمان تسریع نمایند  .

 

علی رضا اعرافی

 مدیر حوزه های علمیه

 

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
کلیه حقوق برای پايگاه اطلاع رساني حوزه علميه استان گلستان محفوظ می‌باشد.
گرگان، کوی افسران، ابتدای افسران چهار، مدیریت حوزه علمیه استان گلستان
کدپستی: 53861 - 49199                Howzeh.g@Gmail.com