پیوندهاحوزه علمیه استان, امور طلاب و دانش آموختگان    شماره خبر: ٤٠٧٤٤٨     ١٠:٥٧ - دوشنبه ٢٠ خرداد ١٣٩٨ نسخه چاپي  ارسال به دوست


در دیدار مدیرکل محیط زیست و مدیر حوزه علمیه استان رخ داد:

امضای تفاهمنامه همکاری بین اداره کل حفاظت محیط زیست و مدیریت حوزه علمیه استان 


مدیرکل محیط زیست استان جهت امضای تفاهمنامه همکاری بین آن اداره کل و مدیریت حوزه علمیه استان با حجت الاسلام والمسلمین ملکی دیدار و گفت و گو کرد.

مدیرکل محیط زیست استان جهت امضای تفاهمنامه همکاری بین آن اداره کل و مدیریت حوزه علمیه استان با حجت الاسلام والمسلمین ملکی دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش حوزه گلستان، در این دیدار آقای کنعانی گفت: حوزه های علمیه ظرفیت مناسبی جهت ترویج فرهنگ حفاظت از محیط زیست دارد که بکارگیری آن می تواند موثر و راه گشا باشد.

وی افزود: به همین منظور تفاهم نامه ای جهت ارتقای سطح همکاری های علمی، پژوهشی، آموزشی و فرهنگی فی ما بین اداره کل حفاظت محیط زیست و مدیریت حوزه علمیه استان تنظیم گردیده که تحت اصول و شرایط ذکر شده در متن آن به امضای طرفین می رسد.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین ملکی ضمن خیر مقدم بر نقش طلاب و روحانیون در ترویج سواد علمی، فرهنگی و اخلاقی جامعه در زمینه محیط زیست تاکید کردند.

فعالسازی طلاب و روحانیون در زمینه یادگیری و آموزش آموزه های اسلامی در زمینه محیط زیست، همکاری در اجرای طرح ها و برنامه های فرهنگی، انجام تحقیقات و پژوهش های کاربردی، برگزاری جشنواره های علمی، آموزش محیط زیست در حوزه های علمیه از جمله موضوعات همکاری مشترک این تفاهم نامه است.

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
کلیه حقوق برای پايگاه اطلاع رساني حوزه علميه استان گلستان محفوظ می‌باشد.
گرگان، کوی افسران، ابتدای افسران چهار، مدیریت حوزه علمیه استان گلستان
کدپستی: 53861 - 49199                Howzeh.g@Gmail.com