پیوندهاحوزه علمیه استان, اخبار مدیریت استان    شماره خبر: ٤١١٥٧٣     ٠٨:١٠ - پنج شنبه ١٧ بهمن ١٣٩٨ نسخه چاپي  ارسال به دوست


سردار حسین معروفی در همایش طلایه داران انقلاب اسلامی:

آمریکایی‌ها به دنبال تصرف ذهن و قلوب ما هستند 


فرمانده سپاه نینوا استان گلستان گفت: این را با علم می‌گویم که آمریکایی‌ها دنبال تصرف زمین ما نیستند، این شیطان بزرگ امروز به دنبال آن است ذهن و قلوب ما را تصرف کند و انقلاب را از درون دچار خلل کند.

به گزارش حوزه گلستان به نقل از فارس، سردار حسین معروفی در همایش طلایه داران انقلاب اسلامی، روحانیت و گام دوم در مدرسه علمیه امام خمینی (ره) گرگان اظهار کرد: شهید مطهری در وصف امام فرمودند «من در امام ذوب شده‌ام»، از ایشان پرسیدند چرا و شهید مطهری در جواب فرمودند «چون امام در اسلام ذوب شده است».

 

وی تصریح کرد: مکتب اسلامی ما تقریب واقعی را یک آرمان می‌داند و ما برای حفظ وحدت جان خود را فدا می‌کنیم که حماسه مدافعان حرم بر همین اساس بود.

 

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان ضمن اشاره به جایگاه روحانیت در جامعه اضافه کرد: انقلاب منهای روحانیت معنا پیدا نمی‌کند و دشمنان در پی این هستند که با این نقشه شوم سیاست ما را از دیانت ما جدا کنند و این را با باور می‌گویم که اگر روحانیت نبود پیروزی انقلاب اسلامی به سرمنزل نمی‌رسید.

 

معروفی گفت: تهذیب، علم و سادگی باید از ویژگی‌های یک روحانی حقیقی باشد و این از صدر انقلاب در اذهان مردم مانده زیرا روحانیت هدایت‌کننده جامعه به سمت حق و سعادت است.

 

یار دیرین سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی ادامه داد: شهید سلیمانی خود را با امام خمینی (ره) و امام خامنه‌ای (مدظله العالی) تطبیق می داد که همین موجب شد به سعادت برسد.

 

وی تصریح کرد: روحانیون نباید فقط فعالیت خود را در درون مساجد معطوف کنند و جامعه هدف خود را مردمی که در مساجد حضور دارند بدانند بلکه باید در جغرافیای مساجد به رسالت خود بپردازنند.

 

معروفی گفت: این را با علم می‌گویم که آمریکایی‌ها دنبال تصرف زمین ما نیستند، این شیطان بزرگ امروز به دنبال آن است ذهن و قلوب ما را تصرف کند و انقلاب را از درون دچار خلل کند.

 

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان ضمن اشاره به موئلفه‌های انقلاب افزود: ایمان واقعی عملی ملت بزرگ ایران به خداوند متعال، وفاق و همبستگی بین همه مردم و مدیریت صحیح اسلامی توسط ولایت فقیه سه موئلفه پیروزی این انقلاب است.

 

وی گفت: داعش همان اسلام آمریکایی بود که وارونه جلوه دادن مبانی و تعالیم اسلام ناب را هدف خود قرار داده بود تا با اسلام‌هراسی انقلاب ما را از بین ببرد.

 

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان بیان کرد: همه ما به عنوان نیروی انقلابی اگر بخواهیم مرجعیت خود را در جبهه انقلاب حفظ کنیم باید مرجع خوبی برای مردم باشیم، تکیه گاه و گوش شنوایی برای آنها بوده و بای درد دل مردم بنشینیم.

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
کلیه حقوق برای پايگاه اطلاع رساني حوزه علميه استان گلستان محفوظ می‌باشد.
گرگان، کوی افسران، ابتدای افسران چهار، مدیریت حوزه علمیه استان گلستان
کدپستی: 53861 - 49199                Howzeh.g@Gmail.com