پیوندها


حوزه علمیه استان, اخبار مدیریت استان, تبلیغ    شماره خبر: ٤١٨٢٩٤     ١٥:٠٥ - سه شنبه ٨ تير ١٤٠٠ نسخه چاپي  ارسال به دوست


مدیر حوزه های علمیه استان در جلسه:

همایش تجلیل و تقدیر از مبلغان فعال طرح امین استان گلستان 


حجت الاسلام والمسلمین ملکی دراین جلسه گفت:همه افراد به نوعی با آموزش وپرورش مرتبط هستند و به آن نیاز دارند و دانش آموز در مدرسه دارند ،پس همه باید کمک کنند تا آموزش وپرورش جهت کمک به تربیت وایمان دانش آموزان به این زمینه دست پیدا کند .

 

به گزارش حوزه گلستان، حجت الاسلام والمسلمین ملکی در ابتدای جلسه ضمن خیر مقدم به حاضرین، یاد و خاطر شهادت آیت الله بهشتی و ۷۲ تن از یاران رده اول انقلاب را گرامیداشت.

ایشان در ادامه گفتند:هر دستگاهی سهمی باید در حمایت از آموزش و پرورش داشته باشد .حوزه های علمیه علیرغم مشکلات مالی فراوان که وجود دارد ،یک باری از مسئولیت های آموزش وپرورش را به عهده گرفته و کمک کار آنها هستند.

حجت الاسلام والمسلمین ملکی در ادامه گفت:همه افراد به نوعی با آموزش وپرورش مرتبط هستند و به آن نیاز دارند و دانش آموز در مدرسه دارند ،پس همه باید کمک کنند تا آموزش وپرورش جهت  کمک به تربیت وایمان دانش آموزان به این زمینه  دست پیدا کند .

ایشان در ادامه صحبت های خود فرمودند: یکی از طرح هایی که لازم وضروریست و باید پیگیری شود ،طرح تحول آموزش وپرورش می باشد .

مدیر حوزه های علمیه استان ضمن تقدیر وتشکر از مبلغان فعال طرح امین استان در پایان گفت: هر چقدر دست ما خالی باشد باز هم به خدا وصلیم وکسی که دلسوزی کند و خالصانه با تکیه با خداوند وارد تربیت بشود به توفیقاتی نائل می شود امیدوارم شما عزیزان هم به این توفیقات نائل بشوید.

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اطلاعیه ها

لینک پذیرش حوزه های علمیه

کلیه حقوق برای پايگاه اطلاع رساني حوزه علميه استان گلستان محفوظ می‌باشد.
گرگان، کوی افسران، انتهای افسران چهارم، مدیریت حوزه علمیه استان گلستان
کدپستی: 17891 - 49198                Howzeh.g@Gmail.com