پیوندها


حوزه علمیه استان, اخبار مدیریت استان, امور صیانتی    شماره خبر: ٤١٨٢٩٦     ٠٩:٤٢ - چهارشنبه ٩ تير ١٤٠٠ نسخه چاپي  ارسال به دوست


برگزاری مصاحبه ورودی حوزه های علمیه استان گلستان سال 1400 


به گزارش حوزه گلستان،مصاحبه ورودی حوزه های علمیه استان گلستان در سه روزانجام شد و از بین داوطلبان ورودی گزینش به عمل آمد.

به گزارش حوزه گلستان،مصاحبه ورودی حوزه های علمیه استان گلستان در سه روزانجام شد و از بین داوطلبان ورودی گزینش به عمل آمد.

مرحله اول مصاحبه در روز دوشنبه 1400/04/07 در مکان حوزه علمیه الغدیر آزاد شهر ازداوطلبین در مقطع سیکل  از شهر های  مینودشت ،خان ببین ،آزادشهر ،رامیان و علی آباد سنجش صورت گرفت.

مرحله دوم مصاحبه در روز سه شنبه1400/04/08در مکان حوزه علمیه امام خمینی گرگان ازداوطلبین در مقطع سیکل از شهر های  گرگان ،بندرگز،علی آباد،بندرترکمن و انبارالعلوم سنجش صورت گرفت.

مرحله دوم مصاحبه در روز چهارشنبه 1400/04/09در مکان حوزه علمیه امام خمینی گرگان ازداوطلبین در مقطع دیپلم از شهر های  گرگان ،آزادشهر و نوکنده سنجش صورت گرفت.

در این مصاحبه داوطلبین فرمهای گزینش را تکمیل کرده وبعد از آن تست کتل یا نئو دادند در مرحله بعد این تست ها توسط مشاوران تحلیل شده و مصاحبه توسط 2 استاد  متشکل از یک نفر مصاحبه گر و یک مشاور انجام شد.

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اطلاعیه ها

لینک پذیرش حوزه های علمیه

کلیه حقوق برای پايگاه اطلاع رساني حوزه علميه استان گلستان محفوظ می‌باشد.
گرگان، کوی افسران، انتهای افسران چهارم، مدیریت حوزه علمیه استان گلستان
کدپستی: 17891 - 49198                Howzeh.g@Gmail.com