پیوندهاحوزه علمیه استان, پژوهش    شماره خبر: ٣٩٥٧٠٣     ١٩:٤٣ - سه شنبه ١٤ آذر ١٣٩٦ نسخه چاپي  ارسال به دوست


فراخوان دهمین جشنواره علامه حلی آغاز شد 


فراخوان دهمین جشنواره علامه حلی(ره) ویژه بررسی آثار پژوهشی طلاب جوان خواهر و برادر حوزه‌های علمیه سراسر کشور آغاز شد.

به گزارش حوزه گلستان، معاونت پژوهش مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه با همکاری معاونت پژوهش مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران در راستای گسترش فرهنگ پژوهش و تقدیر از پژوهشگران حوزه‌های علمیه سراسر کشور، دهمین جشنواره علامه حلی(ره) را برگزار می‌کند.

بنا بر این گزارش، طلاب حوزه‌های علمیه برادران و خواهران سراسر کشور تا روز جمعه پانزدهم دی‌ماه 1396 فرصت دارند پس از ثبت‌نام، آثار پژوهشی خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

«نقش شیعه در پیدایش و گسترش علوم اسلامی»، «قرآن و علوم انسانی» و «الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت» سه موضوع بخش ویژه این دوره از جشنواره علامه حلی(ره) برای همه شرکت‌کنندگان می‌باشد.

لازم به ذکر است، طلاب برادر می‌بایست پس از ثبت‌نام در سامانه ثبت‌نام اینترنتی جشنواره، آثار پژوهشی خود را به همراه پرینت فرم ثبت‌‏نام اینترنتی به دبیرخانه‌های استانی جشنواره در استان‌های متبوع خود ارسال نمایند و طلاب خواهر نیز تنها لازم است در سامانه فراخوان‌های پژوهشی حوزه خواهران ثبت‌نام نمایند.

همچنین آثار علمی باید با محتوای پژوهش، تألیف، تصحیح و ترجمه و در قالب مقاله، کتاب، تحقیق پایانی و پایان‌نامه باشد.

گروه‌های علمی پژوهش، در این دوره از جشنواره عبارتند از: تفسیر و علوم قرآنی، علوم حدیث و درایه، کلام، اخلاق و تربیت، فقه و حقوق اسلامی، فلسفه و منطق، اصول فقه، تاریخ اسلام و تشیع، ادبیات، علوم انسانی (مرتبط با حوزه دین) و حداکثر سن شرکت‌کنندگان در دهمین جشنواره علامه حلی، 31 سال (متولدین 1365/01/01 و پس از آن) می‌باشد.

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اطلاعیه ها

کلیه حقوق برای پايگاه اطلاع رساني حوزه علميه استان گلستان محفوظ می‌باشد.
گرگان، کوی افسران، ابتدای افسران چهار، مدیریت حوزه علمیه استان گلستان
کدپستی: 53861 - 49199                Howzeh.g@Gmail.com