پیوندهاحوزه علمیه استان, امور طلاب    شماره خبر: ٣٨٩٠٨٣     ١٤:٤١ - يکشنبه ١ اسفند ١٣٩٥ نسخه چاپي  ارسال به دوست


معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه استان خبر داد:

برگزاری دوره «آشنایی با احکام فقهی معاملات بانکی» 


معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه استان از برگزاری دو مرحله دوره «آشنایی با احکام فقهی معاملات بانکی» در استان خبر داد.

به گزارش حوزه گلستان، حجت الاسلام عباسعلی رضایی گفت: اهمیت توجه به قواعد فقهی در بانکداری و مالیه اسلامی به گونه ای است که می توان ادعا کرد بدون شناخت و استفاده صحیح از این قواعد نمی‌توان به نظام بانکی و ابزارهای مالی سازگار با روح و اهداف شریعت اسلام در حوزه اقتصاد دست یافت. نظر به این مسأله «مرکز آموزش های مهارتی - مدیریتی با همکاری معاونت امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه استان گلستان»دو دوره کارگاه «آشنایی با احکام فقهی معاملات بانکی» را در استان برگزار نمود. 

وی افزود: این کارگاه طی 8 جلسه از تاریخ 28 بهمن ماه 1395 تا 29 بهمن ماه 1395 در مدرسه علمیه رضویه گرگان و 30 بهمن ماه 1395 تا 1 اسفند ماه 1395 درسالن جلسات مدیریت حوزه علمیه استان گلستان با شرکت 20 نفر از مدیران و دانش آموختگان مدارس علمیه استان گلستان برگزار گردید.

وی در ادامه گفت: این دوره با حضور حجت الاسلام خسروبیگی به عنوان استاد دوره برگزار و در آن سرفصل های تعیین شده از سوی مرکز آموزش های مهارتی – مدیریتی توسط استاد محترم تدریس شد و در پایان نیز از شرکت کنندگان در دوره آزمون به عمل آمد. 

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اطلاعیه ها

کلیه حقوق برای پايگاه اطلاع رساني حوزه علميه استان گلستان محفوظ می‌باشد.
گرگان، کوی افسران، ابتدای افسران چهار، مدیریت حوزه علمیه استان گلستان
کدپستی: 53861 - 49199                Howzeh.g@Gmail.com