پیوندهاحوزه علمیه استان, اخبار مدیریت استان    شماره خبر: ٣٩٨٤٠٠     ٢٠:١٢ - پنج شنبه ١٠ اسفند ١٣٩٦ نسخه چاپي  ارسال به دوست


دیدار مدیر و معاونین حوزه علمیه استان با آیت الله حسینی بوشهری 


مدیر و معاونین حوزه علمیه استان با آیت الله حسینی بوشهری در جامعه المصطفی العالمیه واحد گرگان دیدار کردند.

به گزارش حوزه گلستان، آیت الله حسینی بوشهری در این دیدار ضمن تشکر و قدردانی از زحمات و فعالیت های حجت الاسلام و المسلمین ملکی و مدیریت حوزه علمیه استان گلستان گفت: حوزه های علمیه و علما در عصر غیبت معصوم (ع) رسالت مهم و خطیری بر دوش دارند که از عهده برآمدن آن نیازمند الطاف و مددهای الهی است.

عضو شورای عالی حوزه های علمیه افزود: وظیفه ای که در این عصر با همه آسیب ها و کارشکنی های موجود بر عهده ماست اول شناخت جایگاه خودمان است و عمیقا از سویدای دل نسبت به این مسئولیت خودمان معتقد باشیم.

وی گفت: یک انسان معتقد حالت ایثار دارد و حاضر است فدا بشود و تا بقیه بمانند و روحانیت هیچ گاه شعار نداده است که دیگران بروند تا ما بمانیم.

آیت الله حسینی بوشهری با اشاره به اینکه امروز دین در مقابل دنیای کفر به عنوان دغدغه مهم ماست گفت: مهم در امر دین مقبولیت یک عمل است و این کار در هر جایی که باشد مقدس است.

وی با خطاب به مجموعه مدیریت حوزه علمیه استان گلستان افزود: حضور شما در مدیریت حوزه استان به نوعی حضور در کل استان است لذا به مسئولیت خود بیندیشید چون هر عمل مقبولی که هر طلبه ای بر اثر تصمیم شما انجام بدهد خیر آن در نامه عمل شما هم ثبت خواهد شد.

عضو شورای عالی حوزه های علمیه تصریح کرد: در این عصر ماموریت و مباحث اخلاقی نقش کلیدی دارند و همه حوزه ها اعم از آموزش و تبلیغ و .. باید در راستای تربیت و تهذیب باشند و آدم کم سواد متخلق به اخلاق بر آدم با سواد غیر مهذب برتری دارد.

آیت الله حسینی بوشهری در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای مجموعه مدیریت حوزه علمیه استان گلستان بر توجه و سرمایه گذاری بر امر اخلاق در حوزه های علمیه تاکید کردند.

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اطلاعیه ها

کلیه حقوق برای پايگاه اطلاع رساني حوزه علميه استان گلستان محفوظ می‌باشد.
گرگان، کوی افسران، ابتدای افسران چهار، مدیریت حوزه علمیه استان گلستان
کدپستی: 53861 - 49199                Howzeh.g@Gmail.com