پیوندها


فراخوان ثبت نام آزمون سراسری روحانیون عتبات سال 1395
مدیریت جذب و سازماندهی معاونت امور فرهنگی حوزه نمایندگی ولی فقیه در امور حج و زیارت با استعانت از خداوند متعال، در راستای بهره‌مندی بیشتر از ظرفیت بالای حوزه‌های علمیه سراسر كشور و استفاده از توان علمی و عملی روحانیون محترم واجد شرایط در كاروان‌های عتبات عالیات اقدام به برگزاری آزمون سراسری می‌نماید.
 ٠٩:٣٨ - دوشنبه ٢٢ آذر ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

هفته وحدت گرامی باد
پبروزی انقلاب اسلامی مان را مدیون " وحدت" امت اسلامی هستیم و به ثمررسیدن خون شهیدان نهضت را در سایه یكپارچگی ملت ایران بر محور " ولایت فقیه" و رهبری امام بزرگوارمان می دانیم، كه ما را در سایه ی اسلام وبر پایه ی ایمان، جمع كرد و هدایت نمود.
 ٠٨:٤٤ - دوشنبه ٢٢ آذر ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
به مناسبت آغاز ماه شادی اهل بیت (ع)
برکات و اعمال ماه ربیع الاول
ماه "ربیع الاول" همانگونه كه از اسم آن پیداست بهار ماه ها مى باشد؛ به جهت اینكه آثار رحمت خداوند در آن هویداست. در این ماه ذخایر بركات خداوند و نورهاى زیبایى او بر زمین فرود آمده است. زیرا میلاد رسول خدا (صلى الله علیه و آله و سلم ) در این ماه است و مى توان ادعا كرد از اول آفرینش ‍ زمین رحمتى مانند آن به خود ندیده است.
 ٠٩:٠١ - پنج شنبه ١١ آذر ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
در پی ارتحال عالم جليل القدر حضرت آيت اله فاضل استرآبادي ره
پیام تسلیت مدیر حوزه های علمیه
عالم جليل القدر حضرت آيت اله فاضل استرآبادي (ره) دار فانی را وداع گفت. پیام تسلیت مدیر حوزه های علمیه را در ادامه می خوانید.
 ٠٩:٠٨ - يکشنبه ٧ آذر ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
آیه‌ها و آینه‌ها
پذیرایی از دزدی که به کاهدان زد!
وقتی شخصی مورد ظلم و ستم قرار می‌گیرد، عدالت اسلامی به او این اجازه را می‌دهد انتقام بگیرد و قصاص کند، اما در کنار عدالت، در اخلاق اسلامی به احسان هم سفارش شده است و می‌توان از انتقام‌گیری به احسان تغییر موضع داد و به کمال رسید.
 ٠٩:٤٧ - دوشنبه ٢٦ مهر ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
به مناسبت ولادت امام هشتم
ویژگی های زندگی امام رضا علیه السلام
بعد از امام موسی بن جعفر علیه السلام مقام امامت به پسرش حضرت ابوالحسن علی بن موسی الرضا علیه السلام رسید، چرا که او در فضایل سرآمد همه ی برادران و افراد خانواده اش بود و در علم و پرهیزکاری بر دیگران برتری داشت.
 ١٠:٠٠ - شنبه ٢٣ مرداد ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
حضرت آیت الله حکیم:
کرامت و احترام طلاب حوزه علمیه در گرو خدمت به دین است
حضرت آیت الله العظمی سید محمد سعید حکیم، خدمت به دین و مذهب و عقیده را به طلاب حوزه علمیه توصیه کرد واز آنها خواست تا از مسیر حق خارج و گمراه نشوند.
 ١٩:٤٨ - جمعه ١٥ مرداد ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

جایگاه سیره معصومین در فقه و اخلاق و تربیت
سیره معصومین در نظام فکری و فقهی شیعه از همان جایگاهی برخوردار است که قرآن و احادیث پیامبر (صلی الله علیه و آله) در آن جایگاه قرار دارند. از این رو شناخت سیره معصومین در قلمرو فقه، سیاست و اخلاق، کاربرد وسیع دارد.
 ١٠:٠٩ - چهارشنبه ٦ مرداد ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

قلب چه کسی حاضر است؟!
منشأ حضور قلب در هر عمل آن است که قلب، آن عمل را با عظمت تلقی کند و مهم بشمارد، اگر ما مناجات حق تعالی را حتّی به اندازه مکالمه با یک مخلوق اهمیت دهیم هرگز این قدر غفلت و سهو و نسیان نمی کنیم.
 ٠٨:٠٣ - يکشنبه ٢٠ تير ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

عيد فطر روز پيروزى بر طاغوت نفس
واژه «عيد» از ريشه عود گرفته شده‌و به معناى بازگشت است، و واژه « فطر» از فطرت‌گرفته شده و به معناى سرشت است. بنابراين عيد فطر; يعنى بازگشت‌به فطرت و سرشت.
 ١١:٢١ - چهارشنبه ١٦ تير ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
بیانیه مرکز مدیریت حوزه به مناسبت روز قدس؛
روز قدس تجدید پیمان با آرمان های حضرت امام (ره)و رهبری است
مرکزمدیریت حوزه های علمیه با صدور بیانیه ای آحاد مردم وفادار به نظام مقتدر اسلامی جهت شرکت در راهپیمایی پرشکوه ملل مسلمان جهان در روز قدس فراخواند.
 ٠٩:٢٢ - پنج شنبه ١٠ تير ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
هشدار مرکز مدیریت حوزه های علمیه به حکام بحرین:
آل خلیفه از اقدام ضد بشری خود دست بردارد
مرکز مدیریت حوزه های علمیه با صدور بیانیه ای به مناسبت سلب تابعیت آیت الله شیخ عیسی قاسم، دولتمردان بحرین را از عواقب این اقدام ضد بشری برحذر داشته و به رژیم آل خلیفه گوشزد کرده تا دیر نشده نسبت به اعتراض علماء و مراجع جهان اسلام و سازمان های بین المللی پاسخ مثبت دهند.
 ١٠:٥٤ - يکشنبه ٦ تير ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

<< صفحه قبلی1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 صفحه بعدی >>

اطلاعیه ها

کلیه حقوق برای پايگاه اطلاع رساني حوزه علميه استان گلستان محفوظ می‌باشد.
گرگان، کوی افسران، ابتدای افسران چهار، مدیریت حوزه علمیه استان گلستان
کدپستی: 53861 - 49199                Howzeh.g@Gmail.com